FIRMIE MATEO PRZYZNANO NAGRODĘ W KATEGORII „NAJLEPSZY PRODUKT” ZA PRODUKT: PIEROGI BEZGLUTENOWEW Centrum Kongresowo-wystawienniczym G2A Arena w Jasionce, odbyła się XVIII Gala konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Firma PHU Mateo Stanisław Cabaj miała zaszczyt uczestniczyć kolejny raz w tym prestiżowym konkursie.

Celem „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” jest wyłonienie najlepszych i najefektywniejszych gospodarczo firm z naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. O te wyjątkowe nagrody walczyło ponad 150 firm z Województwa Podkarpackiego. Spośród lokalnych firm kapituła konkursu wyłoniła najlepsze podmioty gospodarcze w kilku kategoriach uwzględniając jakość ich produktów i usług. Firmie PHU Mateo przyznano nagrodę w kategorii „Najlepszy produkt” za produkt: pierogi bezglutenowe.

W trakcie trwania Gali wręczone zostały również Certyfikaty i wyróżnienia dla najlepszych produktów spożywczych „Smaczne bo podkarpackie”. Miło nam poinformować, że tu również firma PHU MATEO została wyróżniona za nowość Smaki Podkarpacia- pierogi łemkowskie, które powstały na podstawie tradycyjnej receptury. Od początku działalności firmy postawiliśmy na jakość tworzonych produktów, cieszymy się, że coraz częściej klienci zwracają na nią uwagę - Podkreśla Pan Stanisław Cabaj.