Naturalnie z Podkarpacia

Jesteśmy z Podkarpacia jednego z najczystszych regionów w Polsce. Zieleń, czyste powietrze, woda i tradycja są wszechobecne.

Czerpiemy inspirację z tradycyjnych receptur, a składniki do naszych dań z lokalnych podkarpackich hodowli gospodarstw.

Naturalnie bez kompromisów

Bez kompromisów. Nie musisz wybierać czy zjesz szybko czy zdrowo. Mateo to naturalne i świeże dania poddane głębokiemu mrożeniu dzięki czemu możesz mieć pewność, że zjesz szybko, świeżo i zdrowo.

Naturalnie dla środowiska

SEGREGUJEMY ODPADY
SEGREGUJEMY ODPADY
Szanujemy nasz region, korzystamy z jego dóbr natury dlatego wprowadzamy rozwiązania pozwalające nam przetwarzać odpady.
REDUKUJEMY EMISJĘ CO2 I OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ
REDUKUJEMY EMISJĘ CO2 I OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ
Jako jedyni z pierwszych w Polsce zastosowaliśmy sprężarki na ciekły dwutlenek węgla i zrezygnowaliśmy ze szkodliwego freonu jako czynnika chłodzącego. Sprężarki zużywają ok. 30% mniej energii elektrycznej.
REDUKUJEMY EMIJĘ CO2 I OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ
REDUKUJEMY EMIJĘ CO2 I OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ
Zbudowaliśmy stacje centralnego mycia z wysokim ciśnieniem wody. To szybsze, bardziej efektywne mycie i mniejsze zużycie wody. Planujemy zakup stacjonarnej zmywarki do mycia pojemników produkcyjnych co pozwoli zredukować zużycie wody aż o 50%

Naturalnie głęboko mrożone

Wszystkie nasze dania są świeżo przygotowane i poddane procedurze głębokiego mrożenia w temperaturze od -30 do -35 stopni przez około 30 minut. Dzięki temu żaden ze składników nie traci świeżości ani smaku.